Ostuinfo

Kasutustingimused

 

CC Goldi kodulehelt ostude tegemine on lihtne ja kiire tegevus. Te peate järgima 6 lihtsat sammu. Kui Teil peaks tekkima mõni küsimus saate helistada telefoninumbril: 5231078 ja meie aitame Teid meelsasti.  Tarneaeg 1-14 päeva. Pretentsioonide esitamise aeg 2 a.

 

1. Ostukorv

  1. Esmalt valige soovitud toode ja seejärel vajutage Esita tellimus
  2. Pärast esimese toote ostukorvi lisamist näete Te ostukorvi sisu. Kui Te soovite ostukataloogi sirvimist jätkata, et mõni teine toode veel ostukorvi lisada vajutage lihtsalt pealehele. Kui Te soovite mõnda toodet ostukorvist eemaldada vajutage toote kõrvalt asuvat nuppu „eemalda“.
  3. Pärast kõikide soovitud toodete ostukorvi lisamist vajutage ostukoti peale. Pärast vajutamist näete kõiki valitud tooteid. Kui soovite mõnda toodet eemaldada vajutage toote kõrval x peale. Kui soovite kõiki valitud tooteid osta vajutage Vormista tellimus.       

2. Tellimuse vormistamine

        1. samm: kassa valikud : vali kas Loo uus kasutaja või Esitage tellimus külalisena. Kui registreerute kasutajaks siis teistkordsel tellimisel on lihtsam tellimust vormistada.

        2. samm: arve andmed : Punase tärniga märgitud väljad on kohustuslikud, et tagada kauba kohaletoimetamine.

        3. samm: kohaletoimetuse andmed: Tuleb täita juhul kui arve andmed ja kohaletoimetamise andmed on erinevad.

        4. samm: kohaletoimetamise viis: Valige kohaletooja ja koht kuhu kaup toimetatakse.

        5. samm: makseviis: Valige pank mille kaudu saate makse sooritada. Kui valikus soovitud panka ei ole  valige Pangaülekanne. Siis tuleb arve Teie mailile ja saate selle                                                          2 päeva jooksul ära maksta. Kaup pannakse teele peale arve laekumist. Seejärel pange linnke, et nõustute ostutingimustega ning vajutage Jätka

        6. samm: kinnitage tellimus: kui andmed on õiged vajutage Kinnitage tellimus. Pärast läbi pangalingi maksmist vajutaga Tagasi kaupmehe juurde.

 

Kui Te siiski soovite veel midagi muuta või tellimust katkestada saate Te teha seda viimase kinnitava kõne käigus 5231078 või saates e-maili aadressil : urmet@citycell.ee

 

 

3. Kasutustingimused

Kõik e-kaubamaja hinnad on lõplikud tellimuse päeval ja sisaldavad käibemaksu. Kõik hinnad on Eurodes.


Kõik tooted toimetatakse kohale hiljemalt 5 päeva jooksul tellimuse päevast. Juhul kui tellimuse täitmiseks kulub rohkem aega, teavitatakse sellest klienti eelnevalt.


Tellimuse ostuleping on hoiul meie ettevõttes, mille võib soovi korral kätte saada saates meile vastava sooviavalduse aadressil: Citycell OÜ, Jakobsoni 25b-4, Viljandi


Peale tellimuse lõpetamist saadetakse Teie e-mailile tellimuskinnitus, kus kajastuvad tellitud toodete hinnad ja kogused.


Kui Te soovite toodet tagastada, on teil selleks võimalus kuni 15 päeva peale toote kättesaamist. Sel juhul palume Teil teatada oma soovist kirjalikult aadressil: Citycell OÜ, Jakobsoni 25b-4, Viljandi . 'Raha tagasi lubadus' kehtib ainult 15 päeva jooksul ja seda vigastamata ning originaalpakendis tagastatud toodetele. Tagastatav rahasumma kantakse Teie pangaarvele, mille peate avalduses ära märkima. Naturaalsete vääriskividega toodetele tehakse ekspesrtiis AS Metrosert Teie kulul, et vääriskivid oleks samad ja rikkumata.

NB! RAHA TAGASI LUBADUS EI KEHTI KÄEKELLADELE !

4. Kauba kätte toimetamine


Tellitud kauba toimetab Teile kohale Post 24 või SmartPost. Tellimusele lisandub postikulu, mis sõltub tellitud kauba kogusest ja mõõtmetest ning kaalust.
Kui tellimust pole võimalik täita, siis teavitatakse Teid isiklikult, Teie jäetud kontaktide kaudu.

Copyright © CC.Gold 2011-2012. Kõik õigused kaitstud.